نحوه انتخاب کالا و ثبت سفارش

 امکان ثبت سفارش و پرداخت در هر ساعتی از طریق وبسایت و نرم افزار یه دسته گل وجود دارد.

با انتخاب شهر و دسته بندی های ما به لیست محصولات قابل ارائه دسترسی خواهید داشت امکان دسته بندی محصولات با گزینه های موجود مانند محبوب ترین که بیانگر داده شدن بیشترین امتیاز توسط کاربران دیگر به آن محصول می باشد و یا مرتب سازی بر اساس قیمت ها و تخفیف ها نیز وجود دارد تا بتوانید محصول مدنظر خود را با راحتی بیشتر از میان لیست محصولات انتخاب کنید.

بعد از انتخاب محصول مورد نظر به صفحه محصول هدایت میشوید و می توانید عکس های بیشتری از محصول و توضیحات محصول را نیز ببینید. همچنین در این قسمت میتوانید از نظرات بقیه کاربران در مورد محصول مطلع شده یا اگر پرسشی در مورد محصول دارید در قسمت پرسش ها بپرسید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود.

بعد از تصمیم گیری نهایی در مورد خرید محصول با انتخاب روز و بازه ارسال از قسمت مربوطه به و زدن دکمه ادامه به صفحه اطلاعات گیرنده سفارش انتقال می یابید.

با درج اطلاعات دقیق نام و شماره گیرنده و آدرس گیرنده از به مشکل خوردن رسیدن سفارشتان به دست گیرنده جلوگیری کنید. آدرس تحویل سفارش باید در محدوده شهری که انتخاب کرده اید باشد و امکان ارسال سفارشات خارج از محدوده شهری و یا شهر دیگر وجود ندارد و سفارش مربوطه لغو میشود همچنین آدرس تحویل باید مستند و دقیق باشد و به ترتیب شامل نام منطقه و محله، خیابان یا بزرگراه اصلی، خیابان فرعی، کوچه، پلاک و شماره واحد باشد در قسمت توضیحات اضافی اگر گیرنده شماره تماس دیگری دارد یا توضیحاتی در رابطه با مکان دقیق تر گیرنده دارید آن را وارد کنید و یا اگر سفارشتان به مراسمی میرود و احتمال جوابگو نبودن گیرنده وجود دارد با درج شماره تماس یک یا چند نفر از نزدیکان دیگر گیرنده میتوانید از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. بدیهیست که عدم رعایت این موارد توسط مشتری مسئولیت را از همکاران ما سلب میکند و امکان ارسال سفارش به آدرسی دیگر یا برگشت سفارش بخصوص در سفارشات گل و کیک وجود ندارد و به اختیار همکار ما اگر محل تحویل گیرنده خانه باشد به همسایه یا متصدی و اگر مجتمع مسکونی یا آپارتمان باشد به نگهبانی آپارتمان یا بصورت گذاشتن درب واحد آپارتمان، اگر بیمارستان باشد به نگهبانی یا اطلاعات بخش ، اگر محل تحویل مدرسه یا مرکز آموزشی باشد به اتاق دبیران یا دوستان معلم ، اگر محل تحویل سالن کنفرانس، نمایشگاه و یا تالار عروسی باشد، به اطلاعات یا محلی که که در ورودی هدایا پذیرفته می شود و اگر محل تحویل کارخانه اداره دولتی یا بانک باشد به مشاوره، نگهبانی یا همکاران تحویل داده خواهد شد.

امیدواریم تجربه خوبی از ثبت سفارشتان در یه دسته گل داشته باشید

 

شرایط لغو سفارش توسط مشتری و استرداد وجه 

تعریف لغو سفارش توسط مشتری : درخواست مشتری مبنی برعدم ارسال سفارش قبل ازشروع مراحل آماده سازی و ارسال سفارش را لغو سفارش میگوییم.

برای لغو سفارش بسته به نوع محصول دو حالت داریم

گل و کیک :

 در گل به دلیل غیر قابل برگشت بودن به حالت اولیه بعد از برش گل و در کیک به دلیل عدم برگشت به حالت اولیه و تعهد ما به سایر مشتریان در قبال تازگی و کیفیت محصولاتمان در صورتی که وضعیت سفارش به مرحله شروع آماده سازی تغییر کرده باشد امکان لغو آن وجود ندارد تغییر وضعیت سفارش شما به حالت در حال آماده سازی یک یا چند ساعت قبل ازرسیدن بازه زمانی تحویل سفارش توسط همکار گلفروش انجام میشود که این تغییر وضعیت از قسمت سفارشات در پروفایل شما قابل مشاهده است  و هیچ هزینه ای بعد از این مرحله عودت داده نمیشود.

گیاه گلدانی و هدایا از قیبل عطر، ادکلن،عروسک وموارد مشابه :

قبل ارسال قادر به لغو بدون هزینه میباشید و مبلغ پرداخت شده طی 7 روز کاری به حساب واریزی مشتری برگشت داده خواهد شد.

شرایط مرجوعی و استرداد وجه

برای  مرجوعی کالا و استرداد وجه بسته به نوع محصول دو حالت داریم

گل طبیعی و کیک : 

امکان مرجوعی و توسط گیرنده یا فرستنده و استرداد وجه وجود ندارد همچنین چنانچه گیرنده مایل به دریافت گل یا کیک نباشد نیز هزینه ای به شخص ارسال کننده برگشت داده نخواهد شد.

گیاه گلدانی و هدایا از قیبل عطر، ادکلن،عروسک  و موارد مشابه :  

- قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما جهت راهنمایی و هماهنگی تماس بگیرید. هدیه یا گیاه باید در شرایط سالم و اولیه تحویلی با بسته بندی اصلی و استفاده نشده باشد . بعد از کنترل این موارد  شما 7 روز بعد از دریافت فرصت دارید آنرا به آدرسی که در اختیار شما قرار خواهیم داد تحویل نمایید. پس از دریافت محصول وبررسی کارشناسان ما ، استرداد وجه با کسر هزینه ارسال اولیه انجام می شود. همچنین چنانچه گیرنده مایل به دریافت هدیه نباشد استرداد وجه با کسر هزینه ارسال انجام می شود.   مبلغ استرداد طی 7 روز کاری به حساب واریزی مشتری برگشت داده خواهد شد.