قوانین و شرایط کلی خدمات یه دسته گل

عضویت، ورود و ثبت سفارش مشتریان در وب‏‌سایت یا نرم افزار موبایلی یه دسته گل به منزله خواندن، آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین آن است. همچنین تغییر قوانین در آینده نیز با اعلام و انتشار و به روز رسانی در صفحات قوانین و مقررات انجام خواهد شد و در صورت ادامه استفاده مشتری از خدمات سایت به معنی پذیرش تغییرات قوانین توسط وی می باشد.

معرفی ها 

مشتری: فردی است که با ثبت‌نام و درج اطلاعات کاربری خود به ثبت سفارش، خرید کالا و استفاده از خدمات وبسایت یه دسته گل به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای اقدام کند.
خدمات یه دسته گل ، با همراهی تیم گسترده همکاران متخصص ما که محصولات خود را در یه دسته گل ، به صورت آنلاین ارائه می کنند به انجام می‌رسد.
فروشنده: شخصی حقیقی یا حقوقی است که مدارک و اعتبارش توسط تیم یه دسته گل اخذ و بررسی شده و وی محصول خود را به واسطه وب‌سایت یه دسته گل ارائه و به فروش می رساند.
مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و خدمات پس از فروش و ارائه فاکتور کالا به عهده فروشندگان است.
یه دسته گل : شـرکت ارمغان وادی امید (مسئولیت محدود) بـه شمـاره ثبـت 20479 و شناسـه ملـی 14011336705 و نشانی اینترنتی yedastegol.com

حریم خصوصی

تمامی اطلاعات شخصی شما مانند شماره تماس و اطلاعات تحویل سفارش که در وب سایت ما درج می کنید، حداقلی می باشد و فقط جهت درستی انجام سفارش و ارائه صحیح و دقیق خدمات درخواستی شما خواسته می شود و هیچگونه اطلاعات غیرمربوط و اضافی از شما درخواست نمی کنیم و این اطلاعات نیز به صورت امن نزد ما محفوظ است و آن را در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی نامرتبط با سفارش قرار نخواهیم داد بجز مواردی که یه دسته گل طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد که آن ها را در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد.
ارتباط شما با سایت بصورت ایمن و رمز گذاری شده با استانداردهای بین المللی صورت می گیرد که بصورت قفل سبز نوار جستجو قابل مشاهده است. همچنین تمامی تراکنشهای بانکی شما تنها در محیط و صفحات بانکی ارائه شده توسط بانک ها انجام خواهد شد و ما دسترسی به اطلاعات حساب بانکی شما نداریم و آن را درخواست نمی کنیم.
همه داده‌ها و مطالب در دسترس مانند متن، لوگو، تصاویر، ویدئوها، و کلیه محتوای تولید شده توسط یه دسته گل شامل دارایی های ما می‏‌شود و هر نوع استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را محفوظ می‏‌دارد.
مشتریان و کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده تجاری و حرفه ای از هر گونه مشتقات یه دسته گل نیستند و کاربران مسئول حفظ محرمانگی اطلاعات حساب خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی تحت یک حساب کاربری به عهده آن کاربر می باشد.
کانال ها و شماره های رسمی ارتباطی و تاییدی ما جهت هرگونه ارتباط در صفحه تماس با ما وبسایت yedastegol.com درج شده است و درهیچ مجرای دیگری با شما ارتباطی نخواهیم داشت.

شرایط سفارش و روند حاضر سازی

امکان ثبت سفارش و پرداخت در هر ساعتی از طریق وبسایت و نرم افزار یه دسته گل وجود دارد با ویژگی متمایز انتخاب روز و بازه ارسال می توانید بدون دغدغه محصول خود را به گیرنده سفارش برسانید.
تمامی محصولات موجود در سایت و نرم افزار ما در همان شهری که سفارش می دهید تنها ساعتی قبل از رسیدن زمان تحویل سفارش شما آماده می شود تا گل و هدایای شما تازگی و طراوت خود را حفظ کند و با سالم و به موقع رسیدن احساس مدنظر شما را به ارمغان آورد.
با توجه به به فصول مختلف و موجودی روزانه گل ها درهرگلفروشی و همچنین شرایط تزیین گل ممکن است اندکی تفاوت بین محصول تحویلی با تصاویرسایت باشد. تیم بررسی محصول یه دسته گل بر این مورد نظارت کامل را دارد و تصویر سفارش شما را بعد از آماده سازی سفارش بررسی و ذخیره میکند و در این مورد نهایت تلاش خود را انجام می دهد.
اضافه کردن محصولات به سبد خرید به منزله رزرو قطعی محصول نمی باشد و تا پیش از ثبت نهایی و پرداخت ، هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. بدیهی است که مسئولیت اتمام موجودی یا تغییر قیمت به عهده مشتری می باشد.
برای مناسبت ها از مدتی قبل ثبت سفارش کنید تا سفارشتان در اولویت بالاتر قرار گیرد.
در شرایط خاصی که موجودی محصولی به اتمام برسد، با تماس و رضایت مشتری محصول دیگری را جایگزین آن خواهد شد و یا حق لغو و استرداد مبلغ سفارش برای یه دسته گل محفوظ است.

ارسال سفارش و چگونگی تحویل

تحویل سفارشات در روز و بازه اعلامی شما توسط پیک های متعهد و خوش برخورد انجام خواهد شد
پیک ها سفیران برند ما هستند و از نیروهای آموزش دیده و مختص این کار با وسایل حمل و نقل ویژه استفاده میکنیم همچنین روند تحویل سفارش توسط سفیر یه دسته گل را به دقت بررسی میکنیم به دلیل این که در فرآیند های ارسال پستی امکان خراب شدن و پژمرده شدن گل گیاهان و کیک وجود دارد و همچنین واضح است که پستچی نمی تواند در ساعت و روزی که میخواهید با حفظ احساس و معنی آن را به گیرنده سفارش دهد ما نیز هیچ گونه ارسال پستی نداریم.
-آدرس تحویل سفارش باید در محدوده شهری که انتخاب کرده اید باشد و امکان ارسال سفارشات خارج از محدوده شهری و وجود ندارد و سفارش مربوطه لغو میشود همچنین آدرس تحویل باید مستند و دقیق باشد و به ترتیب شامل نام منطقه و محله، خیابان یا بزرگراه اصلی، خیابان فرعی، کوچه، پلاک و شماره واحد باشد
سفارش شما به آدرس گیرنده ارسال می شود و در صورتی که گیرنده در محل آدرس مشخص شده توسط شما نباشد با گیرنده تماس تلفنی صورت گیرد و اطلاعات لازم برای تحویل به نزدیکان وی از شخص گیرنده گرفته میشود در صورتی که گیرنده به تماس ما پاسخ ندهد به اختیار پیک اگر محل تحویل گیرنده خانه باشد به همسایه یا متصدی و اگر مجتمع مسکونی یا آپارتمان باشد به نگهبانی آپارتمان یا بصورت گذاشتن درب واحد آپارتمان، اگر بیمارستان باشد به نگهبانی یا اطلاعات بخش ، اگر محل تحویل مدرسه یا مرکز آموزشی باشد به اتاق دبیران یا دوستان معلم ، اگر محل تحویل سالن کنفرانس، نمایشگاه و یا تالار عروسی باشد، به اطلاعات یا محلی که که در ورودی هدایا پذیرفته می شود و اگر محل تحویل کارخانه اداره دولتی یا بانک باشد به مشاوره، نگهبانی یا همکاران تحویل داده خواهد شد. بهتر است برای سفارشات مراسم در قسمت توضیحات اضافی یک یا چند شخص و شماره تماس دیگر نیز اضافه کنید.

شرایط لغو سفارش توسط مشتری و استرداد وجه

لغو سفارش توسط مشتری درخواست مشتری مبنی بر عدم ارسال سفارش قبل از شروع مراحل آماده سازی و ارسال سفارش می باشد.
برای لغو سفارش بسته به نوع محصول دو حالت داریم
گل و کیک :
در گل به دلیل غیر قابل برگشت بودن به حالت اولیه بعد از برش گل و در کیک به دلیل عدم برگشت به حالت اولیه و تعهد ما به سایر مشتریان در قبال تازگی و کیفیت محصولاتمان در صورتی که وضعیت سفارش به مرحله شروع آماده سازی تغییر کرده باشد امکان لغو آن وجود ندارد تغییر وضعیت سفارش شما به حالت در حال آماده سازی یک یا چند ساعت قبل از رسیدن بازه زمانی تحویل سفارش توسط همکار گلفروش انجام می شود که این تغییر وضعیت از قسمت سفارشات در پروفایل شما قابل مشاهده است و هیچ هزینه ای بعد از این مرحله عودت داده نمیشود.
گیاه گلدانی و هدایا از قبیل عطر، ادکلن،عروسک و موارد مشابه :
قبل ارسال قادر به لغو بدون هزینه میباشید و مبلغ پرداخت شده طی 7 روز کاری به حساب واریزی مشتری برگشت داده خواهد شد.

شرایط مرجوعی و استرداد وجه

برای مرجوعی کالا و استرداد وجه بسته به نوع محصول دو حالت داریم
گل طبیعی و کیک :
امکان مرجوعی و توسط گیرنده یا فرستنده و استرداد وجه وجود ندارد همچنین چنانچه گیرنده مایل به دریافت گل یا کیک نباشد نیز هزینه ای به شخص ارسال کننده برگشت داده نخواهد شد.
گیاه گلدانی و هدایا از قبیل عطر، ادکلن،عروسک و موارد مشابه :
- قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما جهت راهنمایی و هماهنگی تماس بگیرید. هدیه یا گیاه باید در شرایط سالم و اولیه تحویلی با بسته بندی اصلی و استفاده نشده باشد . بعد از کنترل این موارد شما 7 روز بعد از دریافت فرصت دارید آن را به آدرسی که در اختیار شما قرار خواهیم داد تحویل نمایید. پس از دریافت محصول و بررسی کارشناسان ما ، استرداد وجه با کسر هزینه ارسال اولیه انجام می شود.
همچنین چنانچه گیرنده مایل به دریافت هدیه نباشد استرداد وجه با کسر هزینه ارسال انجام می شود.
مبلغ استرداد طی 7 روز کاری به حساب واریزی مشتری برگشت داده خواهد شد.

نظرات و پرسش کاربران

پرسیدن سوالات مدنظر کاربر و اشتراک‌گذاری تجربه‌ ی خرید در رابطه با محصول توسط مشتریان و گیرندگان سفارش در صفحه هر محصول یکی از ویژگی های متمایز وب سایت و اپلیکیشن یه دسته گل می باشد.
مشتریان و گیرندگان می تواند نظرات خود را به با دیگران اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان نظرشان را روی سایت مشاهده کند. درحالتی که قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند.
نمایش نظرات با مسئولیت خود کاربر انجام میشود و به معنی تصدیق آن توسط یه دسته گل نیست برای تایید پرسش ها و نظرات خود به نکات زیر توجه کنید.
برای نوشتن نظرات فارسی از کیبورد فارسی استفاده کنید. از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از گذاشتن هر گونه لینک خودداری کنید همچنین نظرات و پرسش ها باید مرتبط با آن محصول باشند کاربران در صورتیکه نظر یا انتقادی درباره‌ی سایت یا خدمات آن دارند و یا سوالی درباره سفارش خود دارند باید از روشهای موجود در صفحه "تماس با ما" اقدام کنند.